MISTRZOSTWA POLSKI PÓŁNOCNEJ- ELIMINACJE DO MISTRZOSTW POLSKI JUNIORÓW
W KICK-BOXINGU
SEMI I LIGHT- CONTACT
BOLSZEWO 20.03.2010

W mistrzostwach startowało 67 zawodników z 11 klubów w tym kluby z: Działdowa, Szczecinka, Świdwina, Elbląga, Ostródy, Mławy, Starogardu Gdańskiego, Kurzętnika, dwa kluby z Gdańska i gospodarze KS MAXIMUS.
Klub Sportowy MAXIMUS reprezentowało trzech zawodników którzy zdobyli 5 medali w tym: 3 złote i 2 srebrne.
I miejsce i tytuł Mistrza Polski Północnej w kick-boxingu w kategorii wagowej -74kg w light-contact zdobył Kamil Labuda z Orla, który stoczył 3 zwycięskie walki, trzeba dodać że wszystkie walki były 3 rundowe. W light-contact w pieszej walce Kamil pokonał Patryka Wiśniewskiego z GKKB Duet Gdańsk, w półfinale pokonał Radosława Pluskota GKKB Duet Gdańsk, a w finale pokonał Kamila Łagunionek z Champion Gdańsk
Kamil zdobył również I miejsce i tytuł Mistrza Polski Północnej w kick-boxingu semi-contact gdzie w finale 16:6 czyli przed regulaminowym czasem pokonał swojego kolegę klubowego z Gdyni Patryka Maciejewskiego.
Dodatkowo Kamil Labuda otrzymał puchar dla najlepszego zawodnika.
I miejsce i tytułu Mistrza Polski Północnej w kick-boxingu w semi-contact w kategorii wagowej -51kg wywalczył Oskar Hetak, który w finale pokonał Oskara Przymuszała z KSW Szczecinek.
W light-contact Oskar zajął II miejsce w finale uległ po wyrównanej walce z tym samym zawodnikiem co wygrał w semi.
II miejsce w semi-contact w kategorii wagowej -74kg Patryk Maciejewski który w finale uległ swojemu koledze klubowemu Kamilowi Labudzie. W light-contact Patryk uległ w ćwierć finale po wyrównanej walce.

Głównym organizatorem była Gmina Wejherowo - Gminny Ośrodek Promocji Sportu i Rekreacji w Bolszewie.
Nagrody w postaci pucharów, medali i dyplomów zwycięzcom wręczył Wójt Gminy Wejherowa Pan Jerzy Kepka.

Na zdjęciu od lewej Prezes-Trener Piotr Kohnke, Oskar Hetak, Kamil Labuda i Patryk Maciejewski.