Puchar Świata w Kick-Boxingu Szeged Węgry 19-22 maja 2006

W dniach 19-22 maja w Szeged na Węgrzech odbył się Puchar Świata w kick-boxingu. W zawodach brało udział ok 11 reprezentacji z całego świata oraz kluby sportowe z Węgier. 21 maja odbyła się rywalizacja w kategorii semi contact seniorów. W tej właśnie kategorii starowało dwóch reprezentantów Gdyńskiego Klubu Kick-Boxingu Maximus którzy zdobyli dwa brązowa medale.
Adam Kieszkowski zdobył brązowy medal w kategorii wagowej -69kg w drodze po medal pokonał w pierwszej walce Litauszki Laszko (HUN), w drugiej Szentinek Csaba (HUN), a w półfinale uległ Jaroszkievicz Krisztian(HUN) który jest aktualny Vice Mistrzem Świata.
Rafał Karcz zdobył brązowy medal w kategorii wagowej -57 kg w walce ćwierćfinałowej pokonał zawodnika z Węgier Laszlo Nagy w stosunku 18:16, w walce 1/2 finałowej trafił na reprezentanta Węgier, zawodnika jednego z najlepszych klubów świata "Kiraly Team" - Koi Tomasa i przegrał nieznacznie po 3 rundach dwu minutowej walki. W kategorii 57 kg seniorów zwyciężyl Dzeso Debreczeni - wielokrotny Mistrz Świata, sława kickboxingu, 2 miejsce zajął Tomas Koi.
Rafał 10 czerwca będzie bronił tytułu Mistrza Polski Młodzieżowców, liczymy na złoto.

na zdjeciu od lewej : Rafał Karcz, Adam Kieszkowski