Puchar Polski w Karate Uniwersalnym w Semi i Light-Contact 18.12.2010 Susz

18 grudnia 2010 w Suszu odbyły się Puchar Polski w Karate Uniwersalnym w Semi i Light-Contact. W Mistrzostwach startowały kluby kick-boxingu, karate i tea-kwon-do.
7 osobowa reprezentacja Gdyńskiego Klub Kick-Boxingu "MAXIMUS" zdobyła 10 medali:
7 złotych, 2 srebrne, 1 brązowy medal.
I miejsca oraz Puchar Polski w dwóch kategoriach zdobyli
Grzegorz Kwidziński
w kat. -75kg w seniorach. W semi-contact finale pokonał Pawła Redzińskiego z Susza. W kat light-contact finale pokonał Mariusza Godzińskiego z klubu Zamek Krurzędnik.
Dawid Lasek w kategorii młodzików do lat 12 lat w kat. wag. do 67 kg i +75kg który w pierwszej walce 5-4 pokonał Adriana Kasprzyckiego z Champion Lubawa, a w finale 8-3 pokonał Patryka Januszewskiego również z Lubawy.
I miejsca oraz Puchar Polski zdobyli:
Kacper Miłosz w kategorii młodzików do lat 12 lat w kat. do 42 kg który w półfinale pokonał Roberta Wiśniewskiego z Klubu Zamek Krurzędnik, a w finale pokonał Kamila Brzezińskiego z klubu Egida Olsztynek .
Kamil Nguyen Huu w kategorii juniorów w kategorii -60 kg w semi-contact który w pierwszej walce 8-7 pokonał Huberta Ulikowskiego klubu Dragon Ostrowiec Świętokrzyski, a w finale 10-3 pokonał Sylwestra Wawrzyniak też z Ostrowca.
Daniel Nguyen Huu w kategorii juniorów w kategorii -57 kg w semi-contact.
II miejsce i srebrny medal zdobyli:
Artur Grzenkowicz w kategorii młodzików do lat 12 lat w kat. wag. do -45 kg który w półfinale 8-5 pokonał Dawida Dowgałło z klubu Egida Olsztynek, a w finale uległ Konradowi Mianowskiemu również z Olsztynka.
Kamil Nguyen Huu w kategorii juniorów w kategorii -60 kg w light-contact który w pierwszej walce pokonał Przemysława Gętka z Susza, a w finale uległ Damianowi Zabłotnemu z klubu Zamek Krurzędnik.
III miejsce i brązowy medal w semi i light-contact w kat. kadetów (13-15 lat) w kat. - 63kg zdobył Patryk Mohyła .