Mistrzostwa Polski Młodzików, Juniorów młodszych i Młodzieżowców w Kick-Boxingu 10.06.2006 Sułkowice

10 czerwca w Sułkowicach koło Krakowa odbyły się Mistrzostwa Polski Młodzików, Juniorów młodszych i Młodzieżowców w Kick-Boxingu w formule semi i light-contact .W Mistrzostwach startowało 159 zawodników z 29 klubów.
7-mio osobowa reprezentacja Klubu Kick-Boxingu "MAXIMUS" z Gdyni zdobyła 5 medali w tym 3 złote i 2 brązowe.
I m. i tytuł Mistrza Polski Młodzieżowców w semi-contact w kategorii wagowej do 74kg zdobył Piotr Borucki w pierwszej walce pokonał 11-3 Mateusza Gejmer z Działdowa, następnie w półfinale pokonał 8-7 Macieja Krzyńskiego z Fight Club Zielona Góra a w finale pokonał 15-5 Pawła Myjak Damis Krynica.
I m. i tytuł Mistrza Polski Młodzieżowców w semi-contact w kategorii wagowej do 57kg zdobył Rafał Karcz który w półfinale pokonał 13-3 Damiana Wrzesińskieg ze Złotowa a w finale pokonał 12-2 Daniela Żaboklickiego z KS Piaseczno
I m. i tytuł Mistrza Polski Młodzików w semi-contact w kategorii wagowej do 54 kg zdobył Kamil Labuda który w półfinale pokonał 12-2 Krzysztofa Małolepszego z Polonii Leszno a w finale pokonał 12-2 Bartosza Kierpka Krak-Sport Kraków
III m. Tomasz Spaleniak walczył w semi-contact w kategorii juniorów Młodszych w wadze do 54kg w walce o medal pokonał Ignacego Tyszka KS Piaseczno
III m. Grzegorz Kieszkowski walczył w semi-contact w kategorii Młodzieżowców w wadze do -63kg w walce o medal pokonał Pawła Kwaśnik z Zielonej Góry
Yevgen Phenyy walczył w kategorii do 74kg, odpadł w ćwierć finale 8-9 po walce z Maciejem Krzyńskim z Fight Club Zielona Góra
Maciej Bujniewski walczył w kategorii do -57kg odpadł po walce 3-4 z Jakubem Szapała z Zielonej Góry
Wyróżnienie i puchar dla najlepszego zawodnika semi-contact w kategorii młodzieżowców dostał Rafał Karcz a w kategorii młodzików Kamil Labuda