Aktualości oraz informacje o zapisach na stronie www.ksmaximus.pl zapraszamy!!!

Puchar Polski w Karate Uniwersalnym w Semi i Light-Contact Susz 04.12.2011


4 grudnia 2011 w Suszu odbyły się Puchar Polski w Karate Uniwersalnym w Semi i Light-Contact. W Pucharze startowały kluby kick-boxingu, karate i tea-kwon-do.

8 osobowa reprezentacja Gdyńskiego Klub Kick-Boxingu "MAXIMUS" zdobyła 10 medali w tym: 4 złote, 3 srebrne i 3 brązowe.
I miejsce oraz Puchar Polski zdobyli:

Klaudiusz Ludwiczak w light-contact walce ciągłej w kat. +90 kg w seniorach, w finale pokonał Krzysztofa Mądrego z Susza;

Maciej Skąpski w juniorach w semi-contact w kat +185cm, w pierwszej walce pokonał Patryka Śmiłek z Klubu Olimp Nowe Miasto Lubawskie, a w finale po wyrównanej walce pokonał swojego kolegę klubowego Mikołaja Tabisz.

Piotr Nasiadko zdobył Puchar Polski w dwóch kategoriach w juniorach w semi-contact w kat. -165cm, oraz w light-contact walce ciągłej w kat. -54 kg w finale pokonał Andrzeja Hermaszewskiego z Klubu Olimp Nowe Miasto Lubawskie.

II miejsce i dwa srebrne medale zdobyli:

Marcin Tabisz w light-contact walce ciągłej w kat. -72 kg w seniorach, w półfinale pokonał Jarosława Synowiec z Susza, a w finale po wyrównanej walce uległ Michałowi Szuwlik z Zamka Krurzędnik.

Mikołaj Tabisz w juniorach w semi-contact w kat +185cm, w pierwszej walce pokonał Karola Suchomskiego z Susza, a w finale po wyrównanej w walce uległ swojemu koledze klubowemu Maciejowi Skąpskiemu.

Sebastian Ciechorski w juniorach w light-contact walce ciągłej w kat. +78 kg, w półfinale pokonał Wiktora Skolankiewicza z Klubu Jeziorak Iława, a w finale po wyrównanej walce uległ Piotrowi Kołakowskiemu z Zamka Krurzędnik.

 

III miejsce i dwa brązowe medale zdobyli:

Paweł Czykier w light-contact walce ciągłej w kat. -72 kg w seniorach, w półfinale po wyrównanej walce uległ Michałowi Szuwlik z Zamka Krurzędnik, a w walce o IIIm. pokonał Jarosława Synowiec z Susza.

Klaudiusz Ludwiczak w seniorach w walce semi-contact w kat. +185cm, w pierwszej walce pokonał Karola Chodowiec z Susza, w półfinale po wyrównanej walce (3-5) uległ Bartoszowi Zabłotnemu z Klubu Egida Olsztynek, a w walce o III m. pokonał Patryka Radzkiego również Klubu Egida Olsztynek.

Marcin Tabisz w kat. seniorów -175cm w semi-contact, w półfinale uległ Remigiuszowi Wojtowicz z Championa z Lubawy.

V m. w kategorii kadetów zajął Andrzej Ciulkiewicz walczył w semi w kat. +170cm i w walce ciągłej w kat.-66kg.

 

Semi-contact jest to formuła walki przerywana, do pierwszego trafienia, a light-contact walka ciągła w pucharze była 3 rundowa(1 runda boks, 2 runda boks +kopnięcia w tułów, 3 runda jak 2 + niskie kopnięcia lowkick).

Na zdjęciu:

Od lewej klęczą Paweł Czykier, Andrzej Ciulkiwicz, Piotr Nasiadko.

Od lewej stoją Trener Piotr Kohnke, Marcin Tabisz, Mikołaj Tabisz, Maciej Skąpski, Sebastian Ciechorski, Klaudiusz Ludwiczak.



<< powrót