Piotr Kobylański i Rafał Karcz Zdobywcami Międzynarodowego Pucharu Polski w Kick-Boxingu Węgrów 2005

30 kwietnia i 1 maja 2005 w Węgrowie koło Warszawy odbył się II Międzynarodowy Puchar Polski w Kick-Boxingu w formułach Semi i Light-Contact.
Reprezentacja Gdyńskiego Klub Kick-Boxingu „MAXIMUS" zdobyła 5 medali w tym 2 złote i 3 brązowe
Międzynarodowy Puchar Polski w Light-contact w kategorii -63kg zdobył Piotr Kobylański który w drodze po zwycięstwo kolejno pokonał: Eliasza Jankowskiego z Legnicy następnie Arkadiusza Burzyńskiego z Klubu "Golen" z Warszawy następnie Jerechov z Łotwy a w finale Wojciecha Niedzielskiego z „Duetu" z Gdańska
Puchar i złoty medal za to w semi w kategorii -57kg zdobył 19 - letni Rafał Karcz , w pierwszej walce pokonał przed czasem 15:5 Dawid Kocoń z Krynicy , następnie pokonał Tomasza Kurackiego 4:2 z KS Piaseczno a w finale Piotra Bąkowskiego z KS Piaseczna10:8.
Jest to duży sukces Rafał ponieważ jest jeszcze młodzieżowcem, w czerwcu będzie startował w Mistrzostwa Polski Młodzieżowców w Płocku, liczymy na złoto.
Brązowe medale zdobyli:
Wojtek Jando w light-contact w kat. -79kg który w drodze po medal pokonał Wojciecha Burdanowskiego z Płocka następnie Leszka Jobs z klubu Zamek Krurzędnik i w ćwierć finale pokonał Piotra Wypchał z klubu "Pogórze" z Krakowa
Adam Kieszkowski w semi-contact w kat. -74kg pokonał Rafał Gałąskę z KS Węgrów następnie Piotra Kozioła z klubu "Smok" Toruń i walce o medal pokonał Arkadiusza Lasek z "Duetu" z Gdańska
Jakub Dojerski w semi-contact w kat. -63kg w walce o medal pokonał Mariusza Ranc z Krynicy z wynikiem 11:1 czyli walka zakończyła przed regulaminowym czasem

Na wyróżnienie zasługują również pozostali reprezentanci klubu "MAXIMUS" Grzegorz Kwidzyński, Jakub Sikora i Norbert Stopiński którzy odpadli w walkach ćwierć finałowych po bardzo wyrównanych walkach.