Aktualości oraz informacje o zapisach na stronie www.ksmaximus.pl zapraszamy!!!

Mistrzostwa Województwa Pomorskiego Juniorów w Kick-Boxingu 25.04.2009 Gdańsk


Gdańsk 25.04.2009
25 kwietnia w Gdańsku odbyły Mistrzostwa Województwa Pomorskiego juniorów w Kick-Boxingu w formule semi i light contact.
Gdyński Klub Kick-Boxingu Maximus reprezentowało 3 zawodników którzy wywalczyli aż sześć medali.
Kamil Labuda zajął I miejsce w semi-contact w kategorii wagowej -69kg, walce półfinałowej pokonał 11-4 Pawła Jarczyk z Beniaminka Starogard Gdański, a w finale pokonał swojego klubowego kolegę Patryka Maciejewskiego.
W light-contact Kamil zajął II miejsce w pierwszej walce pokonał Roberta Marciniaka z Champion Gdańsk, w półfinale pokonał Michała Pokorskiego z Duetu Gdańsk a w finale uległ Pawłowi Jarczyk z Beniaminka Starogard Gdański.
Mateusz Chojnacki zajął II miejsce w kategorii -79kg w semi i w light-contact gdzie półfinale pokonał Karola Sataniszewskiego z Duetu Gdańska, w finale uległ 2-1 po wyrównanej walce Jackowi Pawkowiczowi z Champion Gdańsk.
Patryk Maciejewski zajął II miejsce w kategorii wagowej -69kg w semi-contact w półfinale pokonał Roberta Marciniaka z Champion Gdańsk, a w finale uległ swojemu koledze klubowemu Kamilowi Labudzie. W light-contact Patryk zajął III miejsce.
Mistrzostwa były sprawdzianem przed Mistrzostwami Polski Juniorów które odbędą się 23-24 maja w Lesznie.
Na zdjęciu od lewej Patryk Maciejewski, Mateusz Chojnacki, Kamil Labuda i trener Piotr Kohnke.


<< powrót