Adam Kieszkowski Zdobywcą Międzynarodowego Pucharu Polski w Kick-Boxingu Węgrów 22.04.2006

22 kwietnia 2006 w Węgrowie koło Warszawy odbył się III Międzynarodowy Puchar Polski w Kick-Boxingu w formułach Semi i Light-Contact.
Reprezentacja Gdyńskiego Klub Kick-Boxingu "MAXIMUS" zdobyła 4 medali w tym 1 złoty, 1 srebrny i 2 brązowe
Międzynarodowy Puchar Polski w semi -contact w kategorii -74kg zdobył Adam Kieszkowski który w drodze po zwycięstwo kolejno pokonał: Piotra Sokół z Klubu Ring Kraków następnie Ladislava Toto ze Słowacji, następnie Arkadiusza Lasek z "Duetu" Gdańsk a w finale aktualnego Mistrza Polski Roberta Szcześniewskiego z KS Piaseczno
Srebrny medal w semi w kategorii -57kg zdobył 20 - letni Rafał Karcz , w pierwszej walce pokonał Viktora Zuffa ze Słowacji, następnie pokonał Tomasza Kurackiego z KS Piaseczno a w finale uległ Piotrowi Bąkowskiego z KS Piaseczna.
Brązowe medale zdobyli:
Piotr Borucki w semi-contact w kat. -74kg który w drodze po medal pokonał Jakuba Mazur z UKS Diament Pstrągowa następnie w półfinale uległ aktualnemu Mistrzowi Polski Robertowi Szcześniewskiemu z KS Piaseczno
Aleksandra Kania w semi-contact w kat. -65kg pokonał Monikę Truszkowską z "Duetu" Gdańsk następnie w półfinale uległa 2-4 Barbarze Sewerynik z KS Piaseczno