XXVI Otwarte Mistrzostwa Polski w All Style Karate Semi-Contact
5-6.06.2010r. Wąsewo

5 i 6 czerwca 2010 w Wąsewie odbyły się XXVI Otwarte Mistrzostwa Polski w All Style Karate Semi-Contact organizowane przez Polski Związek Sportów Budo
Na Mistrzostwach startowały kluby kick-boxingu, karate, tea-kwon-do, kung fu, jet kwon do, ju jitsu i inne.
8 osobowa reprezentacja Klub Kick-Boxingu "MAXIMUS" zdobyła 11 medali:
7 złotych, 3 srebrne, 1 brązowy medal.
Drużynowo MAXIMUS zajął II miejsce
uległ klubowi z Pułtuska którzy mieli aż 27 zawodników w kategoriach w których MAXIMUS nie miał reprezentantów, III m. zajął klub z Susza.
I miejsca tytuł Mistrza Polski w dwóch kategoriach zdobyli:
Grzegorz Kwidziński w kat. -70kg i -80kg w seniorach. W kategorii -70 kg w półfinale przed regulaminowym czasem 6-0 pokonał Piotra Oświatkowskiego z Klubu Jeziorak z Iławy, a finale 7-1 pokonał kolegę -klubowego Michała Miotke. W kat. - 80kg w półfinale 7-2 pokonał Dawida Matwiej z Klubu Jeziorak z Iławy, a finale 8-5 pokonał Pawła Koper z Suskiej Szkoły Walki.
Piotr Borucki w kat. -90kg i +90kg w seniorach. W kategorii -90 kg w półfinale 7-5 pokonał Kamila Chłopik z Mińska Mazowieckiego, a finale 9-3 pokonał Łukasza Milewskiego z Wega Mińsk Mazowiecki. W kat. +90kg w półfinale pokonał Cezarego Rzepickiego - kontuzja z Pułtuska, a finale przed regulaminowym czasem 10-4 pokonał Karola Chodowiec z Suskiej Szkoły Walki.
Kamil Labuda w kat. - 75kg i + 75kg w kategorii juniorów starszych 16-17 lat.
W kategorii -75 kg w półfinale 7-4 pokonał Jakuba Obrębskiego z Klubu Jeziorak z Iławy, a finale przed regulaminowym czasem 6-0 pokonał Pawła Zawdzkiego z Półtuska. W kat. +75kg w półfinale 9-8 pokonał Pawła Koper z Suskiej Szkoły Walki, a finale przed regulaminowym czasem 8-2 pokonał Konrada Skórę z Pułtuska.
Kacper Miłosz zajął Im. w kategorii dzieci do lat 12 lat do 35 kg który kolejno pokonał w pierwszej walce 9-6 pokonał Krystiana Skorbisz z Warszawy, następnie w półfinale 4-2 pokonał Radosława Sałata z Fightzone Wejherowo, a w finale pokonał 6-1 Aleksandra Kohnke z Fightzone Wejherowo.
II miejsca tytuł Vice- Mistrza Polski zdobyli:
Michał Miotke w seniorach w kategorii -70 kg w półfinale przed regulaminowym czasem 9-3 pokonał Piotra Oświatkowskiego z Klubu Jeziorak z Iławy, a finale 1-7 uległ koledze klubowemu Grzegorzowi Kwidzińskiemu.
Maciej Skąpski w kategorii juniorów młodszych (13-15 lat) w kat. +70kg który w półfinale 10-7 pokonał Tobiasza Krzykowskiego z Pułtuska, a finale 9-11 po dogrywce uległ Jakubowi Kopcińskiemu z Mińska Mazowieckiego.
Edward Sikorski w kategorii OPEN powyżej lat 40 w finale 2-4 uległ Dawidowi Matwej z Klubu Jeziorak z Iławy.
III miejsce i brązowy medal w kategorii juniorów starszych (16-17 lat) w kat. - 67kg zdobył Kamil Nguyenhuu który w półfinale 5-7 uległ Jakubowi Jakimcio z Iławy, a w walce o brązowy medal pokonał Rafała Chiżyńskiego z Iławy.
Podsumowując był to bardzo udany występ faworyci czyli Borucki, Kwidzyński, Labuda potwierdzili swoją wysoką formę wygrywając aż po dwie kategorie wagowe, Kacper Miłosz po raz pierwszy stanął na najwyższym podium. Pozostali debiutowali i jak widać po wynikach spisali się na medal.