Aktualości oraz informacje o zapisach na stronie www.ksmaximus.pl zapraszamy!!!

Mistrzostwa Polski Seniorów
i Puchar Polski Juniorów w Kick-boxingu
8-9.11.2008 Szczecin


8 i 9 Listopada w Szczecinie odbyły się Mistrzostwa Polski Seniorów i Puchar Polski Juniorów w Kick-boxingu.

Na starcie stanęło 220 zawodników z 36 klubów.

Gdyński Klubu Kick Boxingu "MAXIMUS" reprezentowało 7 zawodników, którzy zdobyli 4 medale 2 srebrne i 2 brązowe.

II miejsce i tytuł Vice-Mistrza Polski seniorów w kategorii powyżej -94kg do swojej bogatej kolekcji dołożył Trener Piotr Kohnke który mając 34 lata poradził sobie z dużo młodszymi zawodnikami. Piotr kolejno pokonał w pierwszej walce Janusza Grandzickiego z Duetu Gdańsk, następnie 6 -4 Krzysztofa Wiśniewskiego z KS Orion Częstochowa, a finale uległ 5-9 Dawidowi Staśkiewiczowi z KS Piaseczna

III miejsce w seniorach w kat. -74kg zdobył Grzegorz Kwidzyński który w pierwszej walce pokonał Sebastiana Neska KS Nadstal, półfinale uległ wielokrotnemu Mistrzowi Polski Przemysławowi Ziemińskiemu z KS Piaseczno.

II miejsce w Pucharze Polski Juniorów zdobył Mateusz Chojnacki w kat. -79kg który w pierwszej walce pokonał Mariusza Bandurowicza z Płocka, w półfinale pokonał Michała Zawodni z Kalisza a w Finale uległ Łukaszowi Wichowskiemu z KS Nadstaw.

III miejsce w kategorii juniorów -74 kg zajął Patryk Maciejewski w pierwszej walce pokonał zawodnika z Elbląga a w półfinale uległ zawodnikowi z Węgrowa.

Tomasz Spaleniak kat. -69kg juniorów wygrał pierwszą walkę i uległ w walce medal 12-14 Piotr Borucki w kat. -89kg seniorów przegrał w pierwszej walce 11-13 ze zwycięzcą tej kategorii Łukaszem Świderskim z KS Piaseczno.

Kamil Labuda w kat. -63kg juniorów przegrał w pierwszej walce 3-4 z Albertem Roderewskim z Węgrowa.Sekcje Gdyńską Klubu MAXIMUS poprzez dotacje wpiera Miasto GdyniaNa zdjęciu drużyna MAXIMUS

Stoją od lewej: Kamil Labuda, Piotr Borucki, Tomasz Spaleniak, Trener Piotr Kohnke.

Klęczą: Mateusz Chojnacki, Grzegorz Kwidziński, Patryk Maciejewski.


<< powrót