Aktualości oraz informacje o zapisach na stronie www.ksmaximus.pl zapraszamy!!!

XVI Otwarte Mistrzostwa Polski w Sportach Budo Świebodzice 21-22.10.2006

21 i 22.10.2006 w Świebodzicach odbyły się XVI Otwarte Mistrzostwa Polski w All Style Karate Semi-Contact organizowane przez Polski Związek Sportów Budo
Na Mistrzostwach startowały kluby kick-boxingu, karate, tea-kwon-do, kung fu, jet kwon do, ju jitsu i inne.
Klub Kick-boxingu „Maximus” zdobył 10 medali:
4 złotych, 4 srebrne, 2 brązowe medale
I miejsca tytuł Mistrza Polski zdobyli:

w kategorii seniorów:
Rafał Karcz -70kg który kolejno pokonał: 8:2 Piotra Olewniczak z Namysłowa, 12:6 Łukasza Wróblewskiego ze Świebodzic, 10:4 Grzegorza Pokorę ze Świebodzic, a w finale 7:2 Jakuba Sikora.
Piotr Borucki -80 kg który kolejno pokonał: 7:2 Kamila Chłopik z Mińska Mazowieckiego, 9:3 Pawła Król ze Świdnicy a w finale 9:3 Mariusza Raczyńskiego ze Świebodzic.
Andrzej Polakowski +90kg który kolejno pokonał: 5:3Marcina Rossa ze Świebodzic, 8:2 Piotra Kwiatkowski (Świebodzice), a w finale 13:12 Kulińskiego (Świebodzice) w walce do pierwszego trafienia.
Kamil Labuda w kategorii juniorów młodszych 13-15 lat-56kg który kolejno pokonał: 7:1 Tomasza Kapustę z Łosic, Wojtka Pudłowskiego ze Świebodzic 3:2 po dogrywce, a w finale 7:2 Wiktora Formelle
II miejsca tytuł Vice- Mistrza Polski zdobyli:
Jakub Sikora w kategorii seniorów -70kg który kolejno pokonał: 7:1 Michała Dąbek (Namysłów),
5:3 Sebastiana Skroboń (Świebodzice) 4:1Marcina Burchacki, a w finale 2:7 uległ swojemu koledze klubowemu Rafałowi Karcz.
Wiktor Formella w kategorii juniorów młodszych 13-15 lat-56kg który kolejno pokonał:
8:7 Kamila Kapuśniak z Krapkowic, 4:0 Michała Gnacy z Namysłowa a w finale 2:7 uległ swojemu koledze klubowemu Kamilowi Labudzie.
Katarzyna Laga w kategorii juniorek starszych - 67kg. Stoczyła dwie walki z zawodniczkami z Łosic jedną wygrała 6:0 a drugiej uległa 3:5
Maciej Bujniewski junior starszy do 60 kg który kolejno pokonał: 5:2 Habiak (Ciepłowody),
8:5 Antosiewicz (Mińsk), a w finale uległ 2:8 Michałowi Dańko (DAN Świdnik)
III miejsce i brązowy medal w kategorii seniorów zdobyli:
Marcin Burchacki -70kg który pokonał 5:4 Jakubowski Jarosław ze Świebodzic, w pół finale uległ 1:4
Jakubowi Sikorze, następnie wygrał 9:3 walkę o brązowy medal z Grzegorzem Pokorą (Świebodzice)
Paweł Baran -90kg który pokonał 14:13 Giernatowskiego ze Świebodzic - walka została uznana za najładniejszy pojedynek turnieju, w pół finale uległ 5:8 Wojtkowi Chłopik z Mińska Mazowieckiego, następnie wygrał 11:5 walkę o brązowy medal z Pawluczukiem (Mińsk)
Adrian Ficek debiutował w kategorii seniorów -80kg wywalczył IV miejsce, kolejno pokonał 4:3 Pawluczuk (Mińsk) następnie 4:2 Olewniczak (Mińsk), w pół finale uległ 6:10 Mariuszowi Raczyńskiemu (Świebodzice), następnie w walce o brąz uległ po dogrywce i do pierwszego Pawłowi Król (Świdnica).
W pierwszych walkach odpadli:
Bartosz Orlikowski w kategorii junior starszy do 67 kg uległ 3:5 Radzyńskiemu z Łosic
Tomasz Spaleniak w kategorii junior starszy do 60 kg uległ 6:11 zwycięscy tej kategorii Michałowi Dańko (DAN Świdnik)
Maciej Garda startował w kategorii seniorów -90kg jest to waga wyższa jego aktualna i uległ po wyrównanej walce 6:7 Tomaszowi Pawluczuk z Mińska


Gratulacje !!!!!!!!

<< powrót