Otwarte Mistrzostwa Warmii w Karate Uniwersalnym w Semi i Light-Contact 3.07.2010r. Susz

3 lipca 2010 w Suszu odbyły się Otwarte Mistrzostwa Warmii w Karate Uniwersalnym w Semi i Light-Contact. W Mistrzostwach startowały kluby kick-boxingu, karate i tea-kwon-do.
7 osobowa reprezentacja Klubu Kick-Boxingu "MAXIMUS" zdobyła 10 medali:
7 złotych, 1 srebrny, 2 brązowe medale.
I miejsca tytuł Mistrza Warmii w dwóch kategoriach zdobył Grzegorz Kwidziński
w kat. -71kg w seniorach. W semi-contact w półfinale pokonał Artura Lipiec z Ostrowa Świętokrzyskiego, a finale pokonał Igora Wałdowskiego z Zamka Krurzędnik. W kat light-contact w półfinale Łukasza Jakubowskiego z Ostrowa Świętokrzyskiego, a finale pokonał Artura Lipiec również z Ostrowa.
Grzegorz Kwidzyński został Najlepszym Zawodnikiem Mistrzostw. Wszystkie walki Grzegorza był na bardzo wysokim poziomie technicznym, techniki ręczne były przeplatane pięknymi podwójnymi i obrotowymi kopnięciami.
I miejsca tytuł Mistrza Warmii w zdobyli:
Kacper Miłosz
w kategorii młodzików do lat 12 lat w kat. do 40 kg który kolejno pokonał w pierwszej walce przez pokonał przez poddanie się Filipa Stark z Fightzone Wejherowo, następnie w półfinale pokonał Konrada Łoniewskiego z Champion Lubawa, a w finale pokonał Radosława Sałata z Fightzone Wejherowo.
Michał Miotke w seniorach w kategorii -63 kg w light-contact finale pokonał Pawła Rębisza z Fightzone Wejherowo.
Artur Grzenkowicz (debiutant) w kategorii młodzików do lat 12 lat w kat. wag. do -45 kg który w finale pokonał Piotra Urban z Fightzone Wejherowo.
Dawid Lasek (debiutant) w kategorii młodzików do lat 12 lat w kat. wag. do 67 kg który w finale pokonał Konrada Kaczmarkiewicz z Fightzone Wejherowo który był do tej pory niepokonany w tej kategorii.
Maciej Skąpski w kategorii Kadetów (13-15 lat) w kat. +86kg
II miejsca tytuł Vice- Mistrza Warmi zdobył Michał Miotke w seniorach w kategorii -63 kg w semi-contact finale uległ Pawłowi Rębisz z Fightzone Wejherowo.
2xIII miejsce i brązowe medale w dwóch formach walki semi i light-contact w kat. juniorów (16-18 lat) w kat. - 63kg zdobył Kamil Nguyenhuu.
Podsumowując był to bardzo udany występ faworyt czyli Grzegorz Kwidzyński -został najlepszym zawodnikiem mistrzostw potwierdził swoją wysoką formę wygrywając aż w dwóch formułach, Kacper Miłosz po raz drugi stanął na najwyższym podium. Pozostali debiutowali i jak widać po wynikach spisali się na medal.