W KICK-BOXINGU
SEMI I LIGHT- CONTACT
ORAZ FORMY PRZY MUZYCE
HEL 6-7.11.2004

W zawodach przez dwa dni uczestniczyło 210 zawodników w trzech formułach semi,light- contact oraz formach przy muzyce .
Startowało 27 klubów z Polski
Mistrzostwa Polski były sprawdzianem przed Mistrzostwami Europy które odbędą się na Słowenii w Mariborze 24-28.11.2004
Wyniki
Klub Kick-Boxingu "MAXIMUS" był reprezentowanych przez 6 zawodników i zdobył 7 medali w tym 2 złote, 1srebrny, 4 brązowe.
Najlepszym zawodnikiem klubu był Piotr Kobylański który wywalczył dwa tytuły Mistrza Polski semi i light-contactu w kat. wagowej do -63 kg.Został wyróżnionym jako najlepszy zawodnik light-contactu.
Wyniki pozostałych:
Jakub Dojerski który zdobył srebrny i tytuł Vice-Mistrza Polski w kategorii -63 kg musiał wygrać turniej kwalifikacyjny który odbył się 7.02.2004 w Gdańsku , a w półfinale mistrzostw pokonał Tomasza Wenskowskiego z Bydgoszczy.
Wojtek Jando zdobył brązowy medal w kategorii -84kg w drodze do medalu pokonał Maliszewskiego z Wegrowa.
Rafał Karcz który zdobył brązowy medal w kategorii -57kg a w drodze do medalu pokonał Krzysztofa Janowicza z Leszna. Rafał by wystartować w mistrzostwach musiał zdobyć kwalifikacje w turnieju który odbył się 7.02.2004 w Gdańsku.
Łykasz Rykowski zdobył brązowy medal w kategorii -89kg w drodze do medalu pokonał Mariusza Musiałowskiego ze Szczecina