Mistrzostwa Polski Młodzieżowców w Kick-Boxingu w formułach Semi/Light Contact oraz Mistrzostwa Polski w Formach przy muzyce Hel 17.11.2007

17 listopada na Miejskiej Hali Sportowo-Widowiskowej w Helu odbyły Mistrzostwa Polski Młodzieżowców w Kick-Boxingu w formułach Semi/Light Contact oraz Mistrzostwa Polski w Formach przy muzyce. Na starcie stanęło 98 zawodników i zawodniczek z 15 klubów z całej Polski.
10 osobowa reprezentacja Klub Kick-Boxingu MAXIMUS z Gdyni zajęła I miejsce drużynowo. MAXIMUS zdobył 5 złotych, 6 srebrnych i 3 brązowe medale, II miejsce zajął UKS Głogów z Dolnośląskiego, III m. zajął klub WDA Świecie.
I miejsce oraz tytuł Mistrza Polski Młodzieżowców zdobyli:
w Semi i Light Contact: Bartłomiej Ellwardt kategorii wagowej -94 kg i Jan Mróz -84kg;
w Semi Contact: Piotr Borucki - 79kg .