Eliminacje do Mistrzostw Polski w Kick-Boxingu w formule semi-contact Gdańsk 12.02.2005

W Gdańsku 12.02.2005 odbyły się eliminacje do Mistrzostw Polski w Kick-Boxingu w formule semi-contact W zawodach startowało ponad 60 zawodników z Polski północnej. Zawody były na bardzo wysoki , startowali w nich najbardziej utytułowani zawodnicy w Polsce.
Klub Kick-Boxingu "MAXIMUS" reprezentowało 8 zawodników .
Niepokonanym w kategorii do 57kg został Rafał Karcz, który stoczył trzy zwycięskie pojedynki. W pierwszej walce pokonał Szymona Chmużyńskiego z Klubu "Duet" Gdańsk, następnie pokonał Wojciecha Żygadło z Lubawy a w finale pokonał Grzegorza Czajkowskiego z "Probe" Starogard Gdański.
Na wyróżnienie zasługuje Jakub Sikora który stoczył aż cztery pojedynki i zdobył brązowy medal w kategorii -74kg w tej kategorii kategoria startowało najwięcej zawodników. Jakub w pierwszej walce pokonał Jakuba Cień z Działdowa , następnie pokonał Marcina Zawiszę z Duety Gdańsk w walce o trzecie miejsce pokonał Rafała Biernackiego z Poloni Pasłęk.
Trzecie miejsca oraz kwalifikacje do Mistrzostw Polski zdobyli również: Grzegorz Kwidzyński w kat. -69kg , Norbert Stopiński w kat. -57kg i Przemysław Ziemianin w kat. -89kg.
Tuż poza podium tym razem znaleźli się: Andrzej Polakowski, Piotr Świniarski i Jakub Dojerski.