Mistrzostwa Polski Juniorów Młodszych i Juniorów
Kraków 19-20.06.2004

od lewej: Karen Khanzadyan, Paweł Baran,Maciej Mikita, Łukasz Kolp, Rafał Karcz, trener Piotr Kohnke; klęczą: Maciej Garda i Norbert Stopiński

Medale: 2 złote, 2 srebrne,1 brązowy

19-20 czerwca w Krakowie odbyły się Mistrzostwa Polski Juniorów, Juniorów Młodszych i Młodzików w Kick-Boxingu. Klubu Kick-Boxingu "MAXIMUS" reprezentowali:
Maciej Garda który wywalczył tytuł Mistrza Polski Juniorów Młodszych do lat 16 w kategorii wag. -75kg, a by zostać mistrzem musiał pokonać Karola Bilińskiego z klubu kick-boxingu z Jaworzna, a w finale pokonał Kamila Kozioł z Krak-Sport Kraków.
Maciej Mikita również wywalczył tytuł Mistrza Polski w tej samej kategorii wiekowej w wadze ciężkiej +75kg., w drodze po tytuł pokonał Grzegorza Kozioł z Zielonej Góry i Grzegorza Klin z Probe Starogard.
Rafał Karcz kat -63kg zajął II miejsce czyli uzyskał tytuł vice Mistrza Polski juniorów do lat 18, w pierwszej walce pokonał Piotra Barańskiego z Duet Gdańsk następnie Grzegorza Grabowskiego z Gwardia Zielona Góra, następnie Mateusza Cejmer z Działdowa a w finale uległ Michałowi Tatarynowicz z Polonii Pasłęk. Łukasz Kolp kat -89kg zajął II miejsce czyli uzyskał tytuł vice Mistrza Polski juniorów do lat 18, stoczył walkę finałową z Rafałem Żukowskim z KS Piaseczno.
Paweł Baran - junior do lat 18 kat. wag. -79kg zajął III miejsce czyli uzyskał brązowy medal, w pierwszej walce pokonał Piotr Siwonia z Duet Gdańska i przegrał w półfinale z Michałem Kołakowskim z KS Piaseczno.
Na wyróżnienie zasługują:
Norbert Stopiński który opadł dopiero w ćwierć finałach bo bardzo wyrównanej walce po dogrywce i walce do pierwszego trafienia, startował w kategorii do lat 18 w kat. wag. -57.zajął miejsce 5-8, mistrzostwa zostały rozgrywane systemem pucharowym przegrany odpada.
Karen Khanzadyan junior młodszy kat -57 kg przegrał w ćwierć finałach z Mistrzem Polski z ubiegłego roku i jak się okazało w tym również wygrał zawodnikiem ze Szczecinka Mirosławem Zimnickim, trzeba dodać że był to debiut Karena który zajął miejsce 5-8.

Trenerem nowych Mistrzów jest Wielokrotny Mistrz Polski Piotr Kohnke.

Na następne Mistrzostwa Polski tym razem w All Style Karate Semi- Contact jedziemy do Warszawy 16 Października, a 22-23 października w Miejskiej Hali Sportowo-Widowiskowej Helu odbędą się Mistrzostwa Polski Seniorów i Kobiet w kick- boxingu w semi i light contacie oraz w formach przy muzyce.