Mistrzostwa Polski w Sportach Budo Warszawa 16.10.2004

16.10.2004 w Warszawie odbyły się Mistrzostwa Polski w Sportach Budo w Semi-Contact Na Mistrzostwach startowały kluby kick-boxingu, karate, tea-kwon-do, kung fu, jet kwon do, ju jitsu i inne. Klub Kick-boxingu "Maximus" zdobył: 4 złote, 4 srebrne, 4 brązowe medale Tytuł Mistrza Polski zdobyli: Piotr Kohnke w kategorii + 90 kg seniorów i Aleksandra Kania w kategorii + 65 kobiet Marcin Bruchacki w kategorii -67kg juniorów starszych Kamil Labuda w kategorii -50kg dzieci do lat 12 Tytuł Vice Mistrza Polski zdobyli: Przemysław Ziemianin w kategorii -90kg seniorów Maciej Mikita w kategorii + 75kg juniorów starszych Karen Khanzadyen -56kg, Martyna Kruszyńska - 63 kg oboje w kategorii juniorów młodszych Brązowy medal zdobyli: Paweł Baran -80kg, Przemysław Ziomek -70kg obaj w kategorii seniorów Maciej Garda + 75kg i Piotr Borucki -67kg obaj w kategorii juniorów starszych IV miejsce zajął Grzegorz Kiwidziński w kategorii-70kg seniorów