XXVII Otwarte Międzynarodowe Mistrzostwa Polski w All Style Karate Semi-Contact
21.05.2011r. Luzino

21 maja 2011 w Luzinie odbyły się XXVI Otwarte Międzynarodowe Mistrzostwa Polski w All Style Karate Semi-Contact organizowane przez Polski Związek Sportów Budo.
Na Mistrzostwach startowały kluby kick-boxingu, karate, tea-kwon-do, kung fu, jet kwon do, ju jitsu i inne.
13 osobowa reprezentacja Klub Kick-Boxingu "MAXIMUS" zdobyła 13 medali:
5 złotych, 5 srebrnych, 3 brązowe medale.
Drużynowo MAXIMUS zajął II miejsce
64.pkt uległ klubowi z Luzina 76pkt. który miał aż 40 zawodników w kategoriach w których MAXIMUS nie miał reprezentantów, III m. zajął klub z Polic 19pkt..
I miejsca tytuł Mistrza Polski zdobyli:
Grzegorz Kwidziński
w seniorach w dwóch kategoriach wagowych -70kg i -80kg.
W kategorii -70 kg w pierwszej walce pokonał Sylwestra Wawrzyniaka z Ostrowca, w półfinale pokonał Dominika Ratajczak z Polic, a finale przed regulaminowym czasem pokonał Rafała Karcza z klubu Fightzone Luzino. W kat. - 80kg w pierwszej walce pokonał Tomasz Hirsz z Luzina, w półfinale pokonał Artura Lipiec z Ostrowca, a finale pokonał Pawła Bekisz z Luzina.
Andrzej Polakowski w seniorach w kategorii wagowej +90kg, gdzie stoczył trzy zwycięskie pojedynki.
Katarzyna Laga w kat. + 60kg w kategorii seniorów, która w półfinale pokonał zawodniczkę z Indii, a finale 3-1 pokonała Anitę Kruszewską z klubu Wega z Mińska Mazowieckiego.
Piotr Nasiadko w kategorii juniorów starszych -60kg.
II miejsca tytuł Vice- Mistrza Polski zdobyli:
Ariel Rajski w seniorach w kategorii +90 kg stoczył dwa zwycięskie pojedynki, a w finale po wyrównanej walce uległ koledze klubowemu Andrzejowi Polakowskiemu.
Przemysław Ziemianin w kategorii seniorów -90kg. W pierwszej walce pokonał Łukasza Klawikowskiego z Luzina, w półfinale pokonał Piotra Bazychowskiego z Luzina, a finale po wyrównanej walce uległ Wojciechowi Wiśniewskiemu z Ostrowca.
Andrzej Ciulkiewicz w kategorii juniorów młodszych - 63kg, w półfinale pokonał Mateusza Grabowskiego z Warszawy, w finale uległ Marcinowi Ruszkiewicz z Susza.
Dawid Lasek w kategorii dzieci +40kg w pierwszej walce pokonał Szymona Kas z Luzina, następnie w półfinale pokonał Oliwiera Laskowskiego z Luzina, a w finale uległ Konradowi Kaczmarkiewicz z Luzina.
Edward Sikorski w kategorii OPEN powyżej lat 40 w finale po wyrównanej walce uległ Wojciechowi Wiśniewskiemu z Ostrowca.
III miejsce i brązowy medal zdobyli:
Szymon Walczak w kategorii junior młodszy +70kg, Daniel Zybort w kategorii junior młodszy -63kg.
IV miejsce zajął Mikołaj Tabisz w kategorii junior starszy +70kg.
V miejsce zajął Artur Grzenkowicz w kategorii dzieci +40kg.
Podsumowując był to bardzo udany występ faworyci czyli Kwidzyński, Polakowski, Laga potwierdzili swoją wysoką formę wygrywając swoje kategorie wagowe. Pozostali debiutowali i jak widać po wynikach spisali się na medal.