Aktualości oraz informacje o zapisach na stronie www.ksmaximus.pl zapraszamy!!!

XXII Otwarte Mistrzostwa Polski ALL STYLE KARATE HEL 11-12.10.2008


      11 i 12 października 2008 w Miejskiej Hali Sportowo-Widowiskowej w Helu odbyły się XXII Otwarte Mistrzostwa Polski w All Style Karate Semi-Contact organizowane przez Polski Związek Sportów Budo i Urząd Miasta Helu
Na Mistrzostwach startowały kluby kick-boxingu, karate, tea-kwon-do, kung fu, jet kwon do, ju jitsu i inne.
22 osobowa reprezentacja Klub Kick-Boxingu "MAXIMUS" zdobyła 18 medali:
5 złotych, 7 srebrnych, 6 brązowy medali.
Drużynowo MAXIMUS zajął I miejsce uzyskując 80 pkt.
II m. Pułtusk 50 pkt.
IIIm. Krapkowice i Fight Zone z Wejherowa po 37 pkt.
W zawodach wzięło udział 140 zawodników z 15 klubów
I miejsca tytuł Mistrza Polski dla MAXMUSA zdobyli:
Maciej Bujniewski
w kategorii juniorów st. 16-17 lat zdobył dwa I miejsca
- 60kg, który kolejno pokonał w pierwszej walce pokonał Mikosza Adamczyka z Namysłowa, a w finale pokonał kolegę klubowego Mateusza Wielowiejskiego
- 67kg który kolejno pokonał w pierwszej walce pokonał Dawida Hewelt z Fight Zone z Wejherowa, następnie pokonał kolegę klubowego Adriana Banaszka, a w finale pokonał Radosława Kapuśniak z Krapkowic.
Leonard Kohnke w kategorii juniorów st. mł. 13-15 lat który kolejno pokonał w pierwszej walce pokonał Macieja Misiaka z Namysłowa, następnie Krzysztofa Gronczewskiego z Pułtuska a w finale pokonał Damiana Pintere z Polic.
Patryk Maciejewski w kategorii juniorów mł. 16-17 lat -70kg który w pierwszej walce pokonał Mateusza Zanackiego z Pułtuska, w półfinale wygrał z Sebastianem Wawreczko z Pułtuska, a w finale pokonał kolegę klubowego Kamila Labudę.
II miejsca tytuł Vice- Mistrza Polski zdobyli:
Tomasz Spaleniak w kategorii seniorów do 70 kg który kolejno pokonał w pierwszej walce pokonał Tomasza Smolenia z Namysłowa, następnie Grzegorza Sieńkowskiego z Pułtuska, a w półfinale pokonał Dominika Kotowskiego z Polic, a finale uległ Rafałowi Karcz.
Piotr Borucki w kategorii seniorów +90kg który wygrał w pierwszym pojedynku z Janem Dudzińskim z Warszawy, a w finale uległ 7-8 Cezaremu Rzepickiemu z Pułtuska.
Edward Sikorski w kategorii OPEN powyżej lat 40 w finale uległ Mirosławowi Kaczorkowi z Mińska Mazowieckiego
Kamil Labuda w kat. jun. st. 16-17 lat - 70kg który pokonał w pierwszej walce Patryka Kamińskiego z Fight Zone, a w finale uległ koledze klubowemu Patrykowi Maciejewskiemu.
Patryk Mohyła w kategorii dzieci do 13 lat -50kg w pierwszej walce pokonał Czymajko z Lubawy, w półfinale pokonał Mróz z Warszawy, a w finale po wyrównanej walce 5-7 uległ Tylickiemu z Krapkowic.
Mateusz Chojnacki w kat. jun. st. 16-17 lat - 67kg który w pierwszej walce pokonał Mateusza Misiaka z Namysłowa, w półfinale wygrał z Grzegorzem Banasiak z Warszawy, a w finale uległ Pawłowi Hulbo z Polic.
Mateusz Wielowiejski w kat. jun. st. 16-17 lat - 60kg który w pierwszej walce pokonał kolegę klubowego Piotra Sikorskiego, a w finale uległ również koledze klubowemu Maciejowi Bujniewskiemu.
III miejsce i brązowy medal w kategorii seniorów zdobyli:
Grzegorz Kwidziński
zdobył dwa IIIm.
-80kg który w pierwszej walce pokonał Michała Naczk z Fight Zone, następnie pokonał Piotra Piekutowskiego z Pułtuska, w półfinale uległ Adrianowi Durma z Elbląga, a walce o IIIm. pokonał Yevgen Pechenyy z Fight Zone.
- 70kg gdzie wygrał trzy walki, a w walce o IIIm. pokonał Dominika Kotowskiego z Polic
Ariel Rajski +90kg wygrał pierwszą walkę, w półfinale uległ koledze klubowemu Piotrowi Boruckiemu, w walce o IIIm. pokonał kolegę klubowego Andrzeja Dawid.
Jan Mróz -90kg w pierwszej walce pokonał Dariusza Piekutowskiego z Pułtuska, następnie pokonał Tomasza Siennickiego z Warszawy, w półfinale uległ Yevgenowi Pechenyy, a w walce o IIIm. pokonał Jacka Połom z UDAR Gdańska.
Kamil Labuda w kat. jun. st. 16-17 lat - 67kg w pierwszej walce uległ Radosławowi Kapuśniak z Krapkowic, a w walce o IIIm. pokonał kolegę klubowego Adriana Banaszka.
Piotr Sikorski w kat. jun. st. 16-17 lat - 60kg który w pierwszej uległ koledze klubowemu Mateuszowi Wielowiejskiemu, a w walce o IIIm. pokonał Mikosza Adamczyka z Namysłowa.
IV miejsce zajęli:
Andrzej Dawid +90kg który w pierwej walce pokonał Piotra Warzychowskiego z Fight Zone Wejherowo a w półfinale uległ zwycięscy tej kategorii Cezaremu Rzepeckiemu z Pułtuska
Adrian Banaszek w kat. jun. st. 16-17 lat - 67kg

Pierwszych walkach odpadli:
Aleksandra Kania, Monika Dzienisz, Mateusza Witschembach, Felix Erbach, Przemysław Ziomek, Igor Formella.

Gratulacje !!!!


<< powrót