Puchar Gdańska w Kick-Boxingu 28.01.2006 Gdańsk

28 stycznia w Gdańsku odbył się Puchar Gdańska w Kick-Boxingu, który jednocześnie był turniejem eliminacyjnym do Mistrzostw Polski seniorów
w Kick-boxingu formuły semi contact.
Gdyński Klub Kick-Boxingu MAXIMUS reprezentowało trzech zawodników którzy zdobyli dwa złota.
Adam Kieszkowski w drodze do zwycięstwa pokonał Adriana Popławskiego z EKK Elbląg wynikiem (14-3) następnie w finale pokonał Adriana Durme też EKK Elbląg wynikiem (14-3) obydwa pojedynki skończyły się przed regulaminowym czasem z powodu przewagi termicznej Adama.
Rafał Karcz wywalczył Puchar Gdańska i złoty medal w kategorii wagowej do 57kg który stoczył walkę finałowa z Rafałem Szatkowskim z Elbląga i wygrał ją przed czasem w 1 rundzie stosunkiem punktów (11:1).
Piotr Borucki uległ w pierwszej walce eliminacyjnej (11-13) po bardzo wyrównanej walce ze zwycięzcą kategorii do 74kg Arkadiuszem Lasek z Gdańska . Trzeba dodać że Piotr to jeszcze młodzieżowiec i był to jego pierwszy start w seniorach w których dobrze się zaprezentował.