I Akademicki Puchar Polski w Kick-Boxingu 21.01.2006 Warszawa

21.01.2006 w Warszawie odbył się I w historii Kick-Boxingu Akademicki Puchar Polski w Wśród uczestników znalazł się Adam Kieszkowski reprezentant Gdyńskiego Klubu Kick-Boxingu "MAXIMUS" który zdobył Akademicki Puchar Polski w Kick-boxingu w formule semi-contact w kategorii wagowej -69 kg.
W drodze do zwycięstwa kolejno pokonał R. Graf z KS -Piaseczno 13-4, Bieniewskiego z KS -Piaseczno12-2, M. Rekiel Lublina 11-1 a w finale Hołda z Krakowa 15-5.
Jak widać po wynikach 3 z 4 walk wygrał 10 punktową przewagą czyli walki zostały zakończone przed regulaminowym czasem.
Adam został wyróżniony dodatkowym Pucharem dla Najlepszego Zawodnika Semi-Contactu.
Dodatkowo Adam w tym jednym dniu zawodów zdobył srebrny medal ligh-contact gdzie stoczył 3 zwycięskie pojedynki w których pokonał; M Rekiel z Politechniki Lublin 3-0,
Tomczak z Elbląga 2-1,Mierzejewski z Radomia (Politechniki Warszawskiej) 3-0
do finału z Samoluchem (Siedlce)nie wyszedł z powodu kontuzji nogi.
To był pracowity dzień dla Adama w ciągu jednego dnia stoczył 7 walk (po dwie rundy razem 14 rund)