Puchar Świata w Kick-Boxingu 23-24.05.2009 Szeged Węgry

23 i 24 maja w miejscowości Szeged na Węgrzech odbył się Puchar Świata w Kick-Boxingu
W rywalizacji brało udział 888 zawodników z 21 krajów. Gdynie reprezentowali dwaj zawodnicy Klubu Kick-Boxingu "MAXIMUS" którzy zdobyli 3 medale w tym: II miejsce i srebrny medal zdobył Jan Mróz w kat. wag. -89kg w Light Contact w pierwszej walce pokonał Hargita Viktor i z Węgier w półfinale pokonał przez poddanie Czecha Brzon Vojtech a w finale uległ po wyrównanej walce (2-1) Molnar Szabolcs z Węgier. III miejsce i brązowy medal zdobył Piotr Kohnke w kat. wag. -89kg w Light Contact w pierwszej walce pokonał przez KO i RSC Rafai Erno z Węgier w półfinale uległ po wyrównanej walce Molnar Szabolcs z Węgier.
Piotr Kohnke zajął również III miejsce i zdobył brązowy medal w Semi Contact w kat. wag. -94kg gdzie w półfinale uległ Paulo Niceforo z Włoch