Mistrzostwa Polski północnej
eliminacje do mistrzostw Polski juniorów w kick-boxingu 28.01.2012 Gdańsk

28 stycznia w Gdańsku odbyły się Mistrzostwa Polski Północnej będące eliminacjami do Mistrzostw Polski Juniorów w kick-boxingu.

Klub Kick-Boxingu MAXIMUS reprezentowało 3 zawodników którzy zdobyli aż 6 medali w tym:

4 złote, 1 srebrny i 1 brązowy.

Dwa złote medale w semi i light contact w kategorii do 89kg zdobył Sebastian Ciechorski.

I miejsce w semi i III m. w light-contact w kategorii +89kg zdobył Maciej Skąpski.

I miejsce w semi i II m. w light-contact w kategorii -51kg zdobył Piotr Nasiadko.

Podsumowując był to dobry występ gdyńskich kickboxerów, dobrą formę potwierdził Sebastian Ciechorski, który rok temu był Vice-Mistrzem Polski juniorów. Maciej Skąpski ma 16 lat i było to jego pierwszy start w kickboxingu w juniorach(kategoria16-18lat) który w finale semi-contact pokonał Vice-Mistrza Polski z ubiegłego roku Macieja Wierzchowskiego(18lat) z klubu LKS Puncher Płock. Piotr Nasiadko również debiutował oceniając wyniki był to udany występ.

Wszyscy zawodnicy MAXIMUSA zdobyli kwalifikacje do finału Mistrzostw Polski Juniorów w kickboxingu, które odbędą się 22-24 czerwca w Lesznie.

Szkolenie dzieci i młodzieży wspierane jest poprzez dotacje gminy miasta Gdynia.

Na      zdjęciu od lewej trener Piotr Kohnke, Maciej Skąpski, Piotr Nasiadko, Sebastian Ciechorski.