Mistrzostwa Polski w Karate Uniwersalnym Semi i Light-Contact
06.12.2009 Susz

6 grudnia br. w m. Susz odbyły Mistrzostwa Polski w Karate Uniwersalnym Semi i Light -Contact organizowane przez Polską Federację All Style Karate.
Na Mistrzostwach startowały kluby kick-boxingu, karate, tea-kwon-do.
4 osobowa reprezentacja Gdyńskiego Klub Kick-Boxingu "MAXIMUS" zdobyła 5 medali,
w tym :3 złote i 2 srebrne.
I miejsce tytuł Mistrza Polski
seniorów w kategorii wagowej -81kg. w semi-contact zdobył Piotr Borucki , który w walce półfinałowej pokonał Dawida Ożge z Iławy, a finale pokonał z Bartosza Zabłotnego Olsztynka
I miejsce tytuł Mistrza Polski juniorów w kategorii wagowej -71kg. w semi-contact zdobył Kamil Labuda , który w walce półfinałowej pokonał Adama Wyrzykowskiego z Pułtuska, a finale pokonał z Macieja Wróblewskiego z Dobrocina.
Kamil zajął również I miejsce i zdobył tytuł Mistrza Polski juniorów w kategorii wagowej -75kg. w light-contact, w walce finałowej pokonał Adama Neumana z KS Jeziorak
II miejsce tytuł Vice-Mistrza Polski dzieci do lat 12 w kategorii wagowej -40kg. w semi-contact zdobył Kacper Miłosz który w pierwszej walce (12-6) pokonał Igora Przybylskiego z Iławy następnie (4-2) pokonał Janosza Lewandowskiego z Susza, w walce półfinałowej (7-6) pokonał Seweryna Kobiela z Wejherowa, a finale uległ (2-3) Iogorowi Fabiańskiemu z Susza.
II miejsce tytuł Vice-Mistrza Polski juniorów w kategorii wagowej -71kg. w semi-contact zdobył Michał Toczko w finale uległ Wiktorowi Przybylskiemu z Iławy.

Podsumowując wyjazd do Susza był bardzo udany, faworyci (Piotr i Kamil) nie zawiedli ,a debiutanci (Kacper i Michał) zajęli drugie miejsca - to super jak na pierwszy raz.
Na wyróżnienie zasługuje Kacper Miłosz 11 lat który zadebiutował w Suszu i wygrał trzy walki. Treningi rozpoczął we wrześniu br. roku, w kategorii Kacpra było najwięcej zawodników aż 16 i wielu z nich z większym stażem treningowy.