Mistrzostwa Polski w Kick-Boxingu 8.10.06 Sokołów

8 października w Sokołowie Podlaskim odbyły się Mistrzostwa Polski Seniorów w Kick- Boxingu w formule Semi- Contact.
Mistrzem Polski w kategorii do 74kg został Adam Kieszkowski który pokonał w pierwszej walce 11:0 Łukasza Wabnic z Start Częstochowa, w półfinale pokonał 11:3 Jakuba Mazur a w finale pokonał kolegę z reprezentacji Roberta Szcześniewskiego z KS Piaseczno
II miejsce i tytuł Vice Mistrza Polski w kategorii do 57 kg zdobył Rafał Karcz który pokonał w pierwszej walce 19:8 Macieja Rybickiego z KS Nadstaw, w półfinale pokonał12:2 Daniela Żaboklickiego z KS Piaseczno, a w finale uległ 8:17 Piotrowi Bąkowskiemu z KS Piaseczno
Na mistrzostwach debiutował Piotr Borucki który uległ w ćwierćfinale 7: 8 Jakubowi Mazur z Diament Pstrągowa.
Skromna trzy osobowa reprezentacja Klubu "MAXIMUS" zajęła wysokie III miejsce w klasyfikacji drużynowej Mistrzostw.
Dodatkowo Adam Kieszkowski zakwalifikował się na wyjazd Reprezentacji Polski na Mistrzostwa Europy Seniorów w Kick-Boxingu które odbędą się 24-30 października w Lizbonie w Portugali.