I Międzynarodowy Puchar Polski w Kick-Boxingu w formułach Semi i Light-Contact Węgrów 3.04.2004
Klub Kick-Boxingu "MAXIMUS" reprezentowało 8 zawodników, którzy zdobyli 3 srebrne medale:
Srebrny medal w semi w kategorii -57kg zdobył 18 - letni Rafał Karcz , w pierwszej walce pokonał aktualnego Mistrza Polski Piotra Bąkowskiego z KS Piaseczno, następnie pokonał przed czasem Adama Skibniewskiego z KS "Sfinks" Węgrów w finale uległ Reprezentantowi Polski Andrzejowi Maciążek z Piaseczna.
Drugi srebrny medal w semi w kategorii -94kg zdobył Tomasz Bury który w półfinale pokonał Jerzęgo Popiel z "Dragon" Toruń w finale uległ Mieszkowi Zielińskiemu.
Srebrny medal zdobyła również Aleksandra Kania w kategorii -70kg

Na wyróżnienie zasługują: Andrzej Polakowski, Jakub Sikora, Norbert Stopińki, Jakub Dojerski i Adam Kieszkowski którzy odpadli w walkach ćwierć finałowych po bardzo wyrównanych walkach.