Eliminacje do Mistrzostw Polski Juniorów w Kick-Boxingu Lubawa 29.04.2007

29 kwietnia w Lubawie odbyły się Eliminacje do Mistrzostw Polski Juniorów w Kick-Boxingu. Klub Kick-Boxingu „MAXIMUS” reprezentowało 3 zawodników i jedna zawodniczka.
Kwalifikacje do finału Mistrzostw oraz I miejsce w semi-contact w kategorii do 65kg zajęła Katarzyna Laga która pokonała w finale 11- 1 Joannę Wójcik z KS Szczecinek (walka wygrana przed regulaminowym czasem).
II miejsce i również kwalifikacje w semi-contact w kategorii do 63kg zdobył Tomasz Spaleniak który kolejno pokonał: w pierwszej walce 12-8 Bogusza Krupskiego z KS Szczecinek, następnie 14-6 Dawida Lontkowskiego z Lubawy, w półfinale pokonał przed czasem 16-6 Laskowskiego z Lubawy ,a w finale uległ 6-10 Jakubowi Kaczyńskiemu z Lubawy.
Maciej Bujniewski (m. 5-8) w pierwszej walce pokonał 10-8 Jarosława Daszke z Championa Gdańsk w następnej 5-6 uległ zwycięscy tej kategorii Jakubowi Kaczyńskiemu z Lubawy.
Krzysztof Skowron (m. 5-8) debiutował na tych zawodach w semi-contact uległ po dogrywce 12-14 Wojtowiczowi z Lubawy w light-contact uległ w ćwierć finale po wyrównanej walce Ozga z Lubawy.

Finały Mistrzostw Polski Juniorów odbędą się 12-13 maja w Zielnej Górze.