TURNIEJ KICKBOXINGU JUNIORÓW o PUCHAR PREZYDENTA ELBLĄGA
&
ELIMINACJE DO MISTRZOSTW POLSKI SENIORÓW Light-Contact Elbląg 10.03.2012

10 marca w Elblągu odbył>się Turniej Kickboxingu Juniorów o Puchar Prezydenta Elbląga i Eliminacje do Mistrzostw Polski Seniorów w light-contact.

Klub Kickboxingu MAXIMUS reprezentowało 3 zawodników , którzy zajęli dwa I miejsca i jedno II miejsce.

I miejsce i Puchar Prezydenta Elbląga w juniorach w kategorii -89kg w light-contact zdobył Sebastian Ciechorski.

II miejsce w juniorach w kategorii - 94kg w light-contact zajął Maciej Skąpski.

I miejsce oraz kwalifikacje do finału Mistrzostw Polski Seniorów w light-contact w kategorii super ciężkiej +94kg zdobył Klaudiusz Ludwiczak.

Finały Mistrzostw Polski Seniorów w light-contact odbędą się 22 września w Kurzętniku w województwie warmińsko-mazurskim.

Na zdjęciu od lewej Maciej Skąpski, Klaudiusz Ludwiczak, Sebastian Ciechorski i trener Piotr Kohnke.

Sportowe szkolenie dzieci i młodzieży współfinansowane jest ze środków miasta Gdyni.